חשיבות מפקח בניה בפרויקטי תמ"א 38?

פיקוח מטעם דיירים?

כאשר מתארגנת קבוצה לתמ"א 38 ,צריכים לקחת בחשבון שנכנסים לחיות במשך שנה וחצי עד שנתיים באתר בניה.

פיקוח מטעם הדיירים הוא מצב שהדיירים הקיימים רוצים לוודא שהבניה תהיה ברמה טובה שיקבלו את התוספות שהובטח להם ושדירתם לא תינזק עקב עבודות הבניה,לכן בחירת מפקח שידאג לאינטרסים שלהם הוא חשוב מאוד כבר בשלב התוכניות.

פיקוח מטעם היזם?

פיקוח מטעם היזם הוא מצב שבו היזם מחפש חברה מקצועית שתנהל את הפרויקט בצורה מקצועית ותיתן לו שקט בתהליך הבניה,בעצם חברת הניהול ת והפיקוח היא העניים של היזם ולכ חשוב שהיא תהיה מקצועית ,מסודרת ,ושרותית מול הדיירים,חברת פרץ מהנדסים מספקת מעטפת של ניהול ,פיקוח שמשלב בדק בית ומבטיח לך איכות בניה גבוה.

img

תמ"א 38 למה כן ? ולמה לא

  • לרכוש דירה בפרויקט שעתיד להיות תמ"א 38 הינו סיכון כולשהו שכן פרויקט מסוג זה יכול להיות כישלון גדול או תשואה גדולה .
  • כאשר הבניה לא טובה ללא מפקח מקצועי ,המגורים יכולים להפוך לסיוט עם בעיות של רטיבות ,סדקים ,ואיכות בניה ירודה.
  • מאידך כאשר יש מפקח מקצועי שמשלב גם בדק בית בכל שלבי הפרויקט
  • ישנה חובה לאיכות בניה ,להקפדה על פרטים ,קטנים ,הקפדה על הדוחות המשפטיים שיוצאים כנגד הקבלן ,דוחות אלו מחייבים אותו להקפיד על טיב עבודה טוב יותר.
  • חברת פרץ מהנדסים בעלת היכולת לתת מעטפת של תאום תכנון ,פיקוח בניה בשילוב ביקורת מבנים לאורך כל שלבי הפרויקט ,בכך מבטיחים בניה במינימום ליקויים בכפוף לתקן הבניה .
קרא עוד..

תמ"א 38 /2 פינוי הריסה ובניה מחדש

בניה מסוג זה דורשת ידע מעמיק של בדיקת התוכניות בטרם עולים לקרקע ,בדיקת ביסוס ,ישיבות תקופתיות מול יועצים ,בדיקות איכות הבניה,בדיקה מקדמית של הקבלן ,ביצוע לוח גנט וציון טבלת תשלומים ,כל זאת כדי להבטיח בניה מקצועית ,אנו בחברת פרץ מהנדסים משלבים בנוסף לניהול ותכנון בניה גם ביקורת מבנים בכל שלבי הבניה וזאת גם להגן על היזם מתביעות ולהבטיח איכות של דירות.

קרא עוד..
img