למה כדאי לקחת מפקח בניה?

חשיבות פיקוח בניה וניהול פרויקטים

תכנון נכון וחכם  לפני בניה

בנייה של בית היא תהליך מורכב מאוד. זה מתחיל בתכנון נכון כאשר בונים בית צריך לבנות מערכות שלמות לכן בחירה של קבלן חשובה מאוד בכל בית צריך לבנות מערכת אינסטלציה, מערכת חשמל, מערכת בידוד של הקירות, חלונות ודלתות, קירות שיחזיקו את המבנה והיסודות וגם עוד הרבה מערכות ופרטים הנדסיים אחרים כל טעות בתכנון או בבנייה המעשית של הבית יכולה להיות קריטית ולגרום לנזקים עתידיים ואף לסכן את המבנה ואת הדיירים בשביל שתהליך התכנון והבניה של בית יהיה איכותי ונכון חשוב שיהיה מפקח בניה מקצועי תפקידו לסייע בבחירת קבלן ,לבצע פיקוח בניה יומי עם ידע בתקני הבניה הישראלים.

חברתנו תדאג לבצע תאומים מול בעליי מקצוע וכן בקרה נכונה על תוכניות בניה,פיקוח מקצועי בשילוב ביקורת מבנים (בדק בית) בכל תהליך הבניה תהליך זה מצמצם את האפשרות לליקויים הנדסיים

חשיבות הפיקוח ההנדסי

ביצוע תאום תכנון מול היועצים השונים.

המפקח דואג שכל התוכניות יהיו קרובות לביצוע.

מפקח בניה דואג שאנשי מקצוע יעשו את עבודתם כנדרש כמו קבלן אינסטלציה , גמרים, חשמל, אלומיניום.

המפקח מסייע בח"ד בבחירת קבלן (בדיקת עבודות קבלן והמלצה על קבלן שיבצע את הבניה כנדרש).

מטפל באיתור כשלים בבניה כבר בשלב היציקה פיקוח  ומקפקח על כל שלבי הבניה בכפוף, ללוח גנט (לוח תשלומים).


טעות נפוצה לחשוב שקונסטרוקטור הוא מפקח בניה מהסיבה שתפקידו היא רק אחריות לקונסטרוקציה ולטיב הברזל                          ולא לטיב הבניה,לביצוע נכון של אינסטלציה ,חשמל וגמרים של הבית.

למה לבחור בחברת פרץ מהנדסים?

הערך שהחברה מביאה  והניסיון בשטח של מהנדסי החברה הבקיאים בליקוי בניה ובתקן בניה ישראלי ,מעבר לפעילות פיקוח הבניה בשלבים קריטים הקבלן מקבל דו"ח הנדסי לגבי ליקויים בנכס המטרה היא למנוע ליקויי בניה כבר בשלב הבניה ולא לאחר הבניה (שכבר לא ניתן לתקן)

בנוסף לכך..

 פיקוח הבניה מלבד ניהול הפרויקט בצורה סדירה המטרה בסופו של דבר למנוע את העלויות עתידיות של תיקונים וליקויים שיוצרו .

השקט הנפשי שאנו מעניקים העדר לחצים,מתחים, עצבים, חסכון בזמן, עלויות רבות לאחר שהתיקונים שכבר ישנם וייסורים בלילות על פריטים ששכחתם לבצע וכבר מאוחר מידי. כל אלו הופכים את כף האיזון של המאזניים ויוצרים מצב בו עלות שכר עבודה של מפקח בנייה הופכת לשולית ומינורית אל מול התועלת שאותה מפיק בונה הבית אשר בנייתו של הבית הופכת לחוויה של סיפוק וגמול ראוי. לאור העובדה שכ- 10% עד 40% מליקויי בנייה שמתגלים לאחר סיום עבודות הבנייה לא ניתן לתקן מפאת העלויות הרבות, הרי תיקון ליקויי בנייה תמיד יקר יותר ממניעתו. ואכן בשנים האחרונות אנו עדים ליותר אנשים אשר נעזרים בשירותיו של חברת פיקוח טענת רוב היזמים במגזר הפרטי כי בנייה נכונה לאו דווקא יקרה יותר מבנייה לקויה וכן ממליצים להיעזר בשירותיו של מפקח בנייה. 


חברת פרץ מהנדסים מבטיחה שקט בבניה כך שאתה מסיים את הפרויקט במינימום ליקויים ,בכפוף לתקן הבניה פיקוח פרויקטים של התחדשות ערונית תמ"א 38 מצד הדיירים או מצד היזם (יומי).ניהול תקציבים ואישור תשלומים לפי לוח גנט שנקבע. פיקוח של בניה על כל שלביה מתכנון ועד קבלת טופס איכלוס. בחירת קבלנים לפי מכרזים, חישוב כמויות לביצוע, מציאת פתרונות מקובלים בשטח .

כיום אנו נמצאים בשוק שהברזל עולה בצורה לא פרופורציונלית , המלט מכפיל את עצמו ,ושאר החומרים אי הקפדה על איכות החומרים עלולה להיות הרת אסון לבניה .

דובנבוים-e1635480949403.png

פיקוח תמא 38

פיקוח תמא 38

IMG-20211124-WA0030-1.jpg

פיקוח מבנה מסחר

פיקוח מבנה מסחר

78a8d530-b703-44d9-9f3b-098cf4c4a129.png

פיקוח בניה פרטית

פיקוח בניה פרטית

נחמה-ראשלצ-אחרי.png

פיקוח לקבוצות רכישה

פיקוח לקבוצות רכישה

img23.jpg

פיקוח של שיפוץ

פיקוח על שיפוץ