למה יש לשים לב בתכנון ופיקוח של מבנים מסחריים?

חשיבות הפיקוח במבני מסחר .

תכנון מבני ציבור הינם מבנים המוקמים על קרקעות ציבוריות, ולכן הם מבנים שנועדו להתאים לצרכיו של הציבור הרחב. מבנים כאלו יכולים להיות מסחריים כמו בתי ספר ומוסדות לימוד אקדמאיים, מבני דת כמו בתי כנסת, מבני ספורט , משטרה, משרדי ממשלה ומבנים ציבוריים נוספים.

תהליך תכנון מבני ציבור כולל בקרה על תוכנית אדריכלית. באופן מפורט כמו חלוקת שטח המבנה, ייעודו של כל שטח שכזה, המראה הפנימי והחיצוני של המבנה, שיטות הבנייה הנדרשות לתהליך הבנייה, חומרי הבנייה בהם ייעשה שימוש בשלבי ההקמה ומאפיינים מפורטים נוספים הנוגעים לתכנון המבנה הציבורי.

תכנון מבני תעשייה מבני תעשייה הינם מבנים המוקמים בשטחים גדולים, כיוון ששימושם מיועד לצרכי תעשייה שונים כמו מפעלים, מחסנים לוגיסטיים, מרכזי פיתוח וייצור וכו'.

תהליך תכנון מבנים לצרכי תעשייה מצריך תכנון מחושב ומקצועי, ולכן מוכרח להיעשות בליווי של חברת ניהול שמכירה את השלבים ויודעת לבצע תכנון חללי אחסון, שטחי עבודה ועוד. תכנון נכון הוא כזה המתאים לצרכיהם של בעלי המבנים התעשייתיים, כך שבסופו של דבר יוקם מבנה תעשייתי שימושיי עבור העובדים בו וכך מניב עבור ההצלחה כלכלית תכנון מלונות /משרדים תהליך תכנון אדריכלות למלונות שם דגש עם עיצובו של המבנה בהיבט החיצוני והפנימי שלו, זאת כדי להעניק חוויית אירוח עבור הלקוחות המגיעים לשהות בו ולהעניק יתרון משמעותי על פני המתחרים הקיימים.

כיוון שתכנון מבנים המשמשים כמלונות עונה על צורך עסקי . על התכנון האדריכלי להיות מושלם במינימום טעטיות עבור היזם וכן תכנון נגיש עבור אורחי המלון.

img
פארק מדע נס ציונה : שיפוץ משרדים
img
שיפוץ משרדי יוקרה
img img img img img

פיקוח על שיפוץ משרדים.

פיקוח על מסחר מצריך ידע מקדים של הבנת צרכי הלקוח ,חלוקה נכונה של חללים ומשרדים לפי יעודם, הבנה מקדימה של הצורך לפני עלייה לקרקע ,כל זאת ניתן לבצע ע"י בקרה על התכנון ,קבלת תשובות מקצועיות בטרם עולים לקרקע חברת פרץ מהנדסים בעלת היכולת לבצע תאום תכנון בטרם מפקחים על המשרדים ,בעלת הבנה מעמיקה בתוכניות בניה ,לחברה מספר מפקחים מהנדסים מנוסים בעליי ידע בנגישות נכים ,בביצוע ,ובביקורת מבנים השילוב של הידע והניסיון מאפשר ביצוע בניה נכונה .

משרדים

  • פיקוח יומי על הביצוע
  • פיקוח על הגמרים
img
img